Seria aktywnych, wysoko stężonych preparatów do pielęgnacji domowej na najczęstsze problemy skóry. Opracowana z myślą o osobach poszukujących bardzo intensywnej pielęgnacji i oczekujących spektakularnych efektów poprawy wyglądu. Dzięki sprawdzonym, skoncentrowanym surowcom stosowanym w medycynie i farmaceutycznym podłożom ułatwiającym wchłanianie składników aktywnych skutecznie walczy z niedoskonałościami skóry: dojrzałej, naczynkowej, trądzikowej, tłustej i mieszanej.

ANTI DRY

Preparaty linii Anti-Dry zawierają wysoko aktywne substancje czynne o właściwościach silnie nawilżających. Wygładzają, zmniejszają podrażnienia, zmarszczki i wiotkość wynikające z niskiego poziomu nawilżenia.

EFEKTY:

– wyraźne i długotrwałe nawilżenie skóry,
– ukojenie podrażnień wywołanych przesuszeniem,
– odżywienie i regeneracja skóry,
– poprawa elastyczności,
– redukcja zmarszczek spowodowanych przesuszeniem,
– naprawa funkcji barierowych naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry.

Wskazania do stosowania:
cera sucha, bardzo sucha oraz każdy rodzaj cery, zmagający się z przejściowych i/lub długotrwałym przesuszeniem. Do stosowania niezależnie od wieku.

W skład serii wchodzą: – EMULSJA SILNIE NAWILŻAJĄCA, KREM- MASKA POD OCZY, KREMOWA KURACJA NAWILŻAJĄCO – NAPRAWCZA, PEELING KWASOWY SILNIE NAWILŻAJĄCY, KOJĄCY PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU TWARZY, OCZU I UST.

ANTI AGING

Preparaty serii anti aging zawierają substancje czynne: retinol, witaminę C, kwas hialuronowy o intensywnym oddziaływaniu na skórę. Aktywizują mechanizmy regeneracyjne, które prowadzą do głębokiej odnowy i rewitalizacji skóry na poziomie komórkowym.

EFEKTY:

– głęboko zregenerowane komórki skóry,
– wygładzone zmarszczki,
– odżywiona i głęboko nawilżona skóra,
– poprawiona elastyczność i owal twarzy,
– pobudzona stymulacja tworzenia nowego kolagenu i kwasu hialuronowego,
– wyrównany koloryt cery.

Wskazania do stosowania:
wymagająca cera dojrzała, wyraźny spadek gęstości i elastyczności skóry, wszystkie typy zmarszczek, nierównomierny koloryt cery.

W skład serii wchodzą: SKONCENTROWANA AMPUŁKA PRZECIW ZMARSZCZKOM Z RETINOLEM, KREMOWA KURACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM Z RETINOLEM, ŁAGODZĄCY KOMPRES PRZECIW ZMARSZCZKOM, KREM POD OCZY PRZECIW ZMARSZCZKOM Z RETINOLEM.

ANTI ACNE

Preparaty serii anti acne zawierają substancje czynne: kwas salicylowy, olejek z drzewa herbacianego, kwas pirogronowy, kwas migdałowy o silnym działaniu na skórę. Po ich zastosowaniu następuje hamowanie namnażania bakterii z rodzaju Propionibacterium acnes, będących przyczyną powstawania wykwitów trądzikowych oraz normalizacja wydzielania sebum przez gruczoły łojowe.

EFEKTY:

– zredukowane i wyciszone zmiany trądzikowe,
– złagodzone stany zapalne skóry,
– głęboko oczyszczone ujścia gruczołów łojowych,
– zredukowane zaskórniki,
– zmniejszone przebarwienia potrądzikowe,
– zmatowiona cera.

Wskazania do stosowania:
skóra tłusta i mieszana, z zaskórnikami i trądzikiem pospolitym, nierównomierny koloryt cery.

W skład serii wchodzą: SKONCENTROWANA AMPUŁKA ANTYTRĄDZIKOWA, PEELING KWASOWY ANTYTRĄDZIKOWY, KREMOWA KURACJA ANTYTRĄDZIKOWA, KREM BB MULTIAKTYWNY.

ANTI ROUGE

Preparaty serii anti rouge z uwagi na wysoką zawartość substancji aktywnych: witamina PP, witamina K, kwas laktobionowy, gukonolakton są polecane do zaawansowanej pielęgnacji wymagającej cery naczynkowej. Ich wpływ na skórę jest związany z hamowaniem tworzenia teleangiektazji oraz uszczelnieniem ochronnej bariery naskórkowej co ogranicza powstawanie rumienia i podrażnień.

EFEKTY:

– zmniejszone objawy rumienia i pieczenia skóry,
– wyciszone stany zapalne,
– wygładzona i wzmocniona skóra,
– zmniejszona widoczności naczynek,
– złagodzone objawy trądziku różowatego.

Wskazania do stosowania:
cera naczynkowa, skłonna do przetrwałego rumienia i podrażnień, trądzik różowaty.

W skład serii wchodzą: SKONCENTROWANA AMPUŁKA NA NACZYNKA, PEELING KWASOWY NA NACZYNKA, KREMOWA KURACJA NA NACZYNKA, CC KOREKTOR NA NACZYNKA.

KOSMETYKI DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY W NASZYM SALONIE, ZAPRASZAMY.