MNE Salon & Spa powstało z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie profesjonalizm i ciepłą atmosferę. Nasza oferta jest skierowana zarówno do kobiet jak i do mężczyzn bez względu na wiek oraz możliwości czasowe i finansowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru macie Państwo zabiegi pielęgnacji twarzy i całego ciała – upiększające, odmładzające, wyszczuplające, relaksujące czy energetyzujące.

Współpracujemy z najlepszymi markami:

OPI, CLARENA, BANDI, ESDOR, GEHWOL, SOLEO, SUNFX,


Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Dzięki częstemu uczestnictwu w licznych targach i pokazach naszym klientom oferujemy najnowsze trendy w kosmetyce. Na bieżąco wprowadzamy nowe zabiegi i linie kosmetyczne. Zakupujemy nowe profesjonalne urządzenia, aby dać naszym klientom to co nowoczesna kosmetyka ma do zaoferowania.


Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło także poznać potrzeby naszych klientów. Dlatego po kilku latach nasz salon zmienił lokalizację z Rynek 4 na Rynek 11.

Większy 200-tu metrowy lokal pozwolił nam sprostać wymaganiom dzisiejszych “zabieganych czasów”. Rozdzielone gabinety zapewniają intymność. Współpracujemy z fizjoterapeutą, lekarzem medycyny estetycznej, podologiem.

W salonie oferujemy karty rabatowe.