Jak wiecie pracujemy na dużej ilości kosmetyków kilku przodujących firm w naszym kraju. Wiele kosmetyków jakie pokochałyśmy mamy również w sprzedaży, tak by po zabiegu przeciągnąć uzyskane efekty pielęgnacją domową. A czy wiecie, że wiele z produktów jakie posiadamy nie jest testowanych na zwierzętach?! W dzisiejszych czasach wielu z nas zgłębia tajniki życia Vege dlatego nasze codzienne potrzeby się zmieniają, a codzienną potrzebą jest dla nas również odpowiednia pielęgnacja naszej skóry, nie tylko dieta. Tak więc dzisiaj przybliżymy wam jedną z marek która może pochwalić się życiem w zgodzie z naturą.

Firma BANDI Cosmetics została licencjonowanym użytkownikiem znaku amerykańskiej organizacji People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).
Zajączek „Cruelty Free” oznacza, że produkty nigdy nie były testowane na zwierzętach. Zajączek „Cruelty Free and Vegan” oznacza, że produkt w swoim składzie nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni dla vegan. BANDI ma prawo posługiwać się zarówno jednym jak i drugim znakiem w zależności od formuły kosmetyku.