Trójfazowy zabieg silnie oczyszczająco-regenerujący.

Instytut ESDOR opracował innowacyjną formułę trzech masek, wychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom skóry. Zabieg polega na połączeniu mocy i działania masek odpowiednio zastosowanych na daną strefę twarzy z pomocą polifenoli winnych. Dzięki masce silnie detoksykującej, zastosowanej w strefach przetłuszczających się, oczyścimy skórę eliminując skumulowane zanieczyszczenia i toksyny przy jednoczesnym ujędrnieniu, wygładzeniu i regeneracji. Strefy suche zostaną intensywnie nawilżone, poddane ochronie przed uszkodzeniami komórek spowodowanymi  suchością skóry. Dzięki aktywnym składnikom takim jak witamina B, która stymuluje produkcję składników lipidowych skóry oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny) czy trehaloza, która pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie, przeciwdziała zanieczyszczeniom spowodowaną utratą wody w naskórku, skóra widocznie poprawia barierę lipidową, staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.  Skóra w okolicach ust jest bardzo cienka i delikatna, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. Anti-Ageing Instytut Esdor opracował innowacyjną formułę, specjalnie zaprojektowaną do redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Dzięki zawartym w masce aktywnym składnikom, łagodzi ona oznaki starzenia, zmęczenia, sprawiając,  że oko nabiera odprężającego, świeżego spojrzenia. Podczas zabiegu dochodzi do głębokiego nawilżenia i liftingu skóry wokół oczu i ust. Zabieg sprawia, że skóra nabierze nowego blasku i kolorytu. Przywróci komfort i napięcie skórze.  

Wskazania: każdy wiek, cera mieszana, oczyszczenie, detoksykacja i intensywne nawilżenie, lifting newralgicznych miejsc z wyraźnie zarysowującymi się zmarszczkami (oczy, usta), normalizacja miejsc suchych i tych z nadmiarem sebum.  

Cel: odżywienie, oczyszczenie, regeneracja, nawilżenie, lifting, normalizacja, przy jednoczesnym zmatowieniu skóry twarzy i nadanie jej świeżości i promienność.