Co to jest oczyszczanie manualne?

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg kosmetyczny, który składa się przede wszystkim z ręcznego wyciskania zaskórników i drobnych ropnych pryszczy. Jednak całość zabiegu to także inne działania, mające na celu sprawienie, by oczyszczanie było jak najdokładniejsze. Całość trwa około dwóch godzin. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach..

Czym różni się zabieg młodzieżowy od zabiegu pełnego?

W zabiegu pełnym dodatkowo wykonywany jest masaż twarzy, szyi i dekoltu, a poza maseczką ściągającą nakładana jest maska z alg. Czy mikrodermabrazję można wykonywać latem? Nie polecane jest robienie jej latem, bądź w okresach w których jesteśmy narażeni na działanie słońca. Podczas mikrodermabrazji może dojść do przerwania ciągłości naskórka na skutek czego powstają mikrouszkodzenia. Gdy te mikrouszkodzenia potraktuje się słońcem na skórze mogą pojawić się przebarwienia.

Czy mikrodermabrazję można wykonywać latem?

Nie polecane jest robienie jej latem, bądź w okresach w których jesteśmy narażeni na działanie słońca. Podczas mikrodermabrazji może dojść do przerwania ciągłości naskórka na skutek czego powstają mikrouszkodzenia. Gdy te mikrouszkodzenia potraktuje się słońcem na skórze mogą pojawić się przebarwienia.

Czy z opryszczką można wykonywać zabiegi na twarz?

Jak w wielu innych przypadkach tj. rany, świeże blizny, choroby bakteryjne skóry, tutaj musimy mieć świadomość, że kosmetyczka powinna odmówić nam wykonania zabiegu.

Czy makijaż permanentny boli?

Jest to zabieg podczas którego mechanicznie ingerujemy w naskórek wprowadzając przy użyciu igły specjalny pigment. Nawet ukłucie szpilką wywołuje delikatny ból. Najmniej odczuwalny jest przy wykonywaniu brwi.By dodatkowo zmniejszyć go do minimum, smarujemy miejsce specjalnym, atestowanym środkiem znieczulającym. Dzięki temu odczuwane jest tylko mrowienie na skórze.

Jak długo utrzymuje się efekt makijażu permanentnego?

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się jego poprawieniu.

Co to jest GelColor?

GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium OPI i jest pierwsza na świecie!

  • Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!
  • Błyskawiczne utrwalanie pod lampą LED – tylko 30 sekund!
  • Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu.
  • Nie wymaga polerowania paznokci.

GelColor OPI przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań. Dla wszystkich kobiet, dla których KOLOR ma w życiu ogromne.