Czy zauważyliście, że złoto jest nadal w cenie? My w MNE Salon & Spa o tym  wiemy. Ostatnio prezentowaliśmy Wam kolekcję lakierów Gwen Stefani by OPI z 18k złotem a tym razem chcemy przedstawić nową serię kremów marki Dermika z 24k złotem.

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA DLA NOWOCZESNYCH KOBIET

Seria uszlachetnionych, luksusowych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej. W jeszcze bardziej zaawansowany sposób trafia w potrzeby skóry kobiet 45+, 55+ i 65+

Pierwsze przełomowe formuły marki DERMIKA z prawdziwym 24-karatowym złotem wzbogacone o unikalną technologię TOTAL BENEFIT.Stworzone z potrzeby doskonałej cery. Zapewniają luksus ekstremalnie skutecznej pielęgnacji! Nowatorskie składniki w wysokich stężeniach kompleksowo redukują objawy starzenia:zarówno te widoczne gołym okiem, jak i ukryte w głębi skóry.

DLACZEGO WARTO……

– Optymalne portfolio linii opracowane tak, aby kompleksowo trafić w potrzeby najszerszej grupy kobiet stosujących kremy przeciwzmarszczkowe: 45+, 55+, 65+ oraz dwa nowe, innowacyjne na polskim rynku produkty GG GOLD & GLOW SERUM ODMŁADZAJĄCE i AGE BLURRING SERUM.

– Jedyne na polskim rynku produkty z czystym 24-karatowym złotem, deklarujące aż 2,5 mg czystego złota w każdym słoiczku kremu.

– Nowatorskie luksusowe formuły pozwalają w jeszcze bardziej zaawansowany i kompleksowy sposób trafić w potrzeby skóry dojrzałej, zapewniając jej wielowymiarowe korzyści i spektakularne efekty redukcji zmarszczek nawet o 44%.

– Gwarancja skuteczności doskonałych formuł wykorzystujących wysokie stężenia najnowocześniejszych opatentowanych składników aktywnych, których skuteczność została potwierdzona w badaniach instrumentalnych i konsumenckich.