Już jest!! Otrzymaliśmy nową dostawę kosmetyków firmy Dermika, serdecznie zapraszamy do zakupu:

IMG_0054

Seria ekskluzywnych kosmetyków liftingująco- naprawczych stworzona z myślą o kobietach dojrzałych, których skóra zaczyna tracić jędrność, sprężystość i napięcie. Została zainspirowana doświadczeniami dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, którzy do odmładzania wyglądu najczęściej wykorzystują kwas hialuronowy, botulinę oraz technikę mezoterapii. Z pomocą tych rozwiązań wypełniają zmarszczki i głębokie bruzdy sprawiając, że twarz odzyskuje młodzieńcze rysy, staje się gładka i napięta.

IMG_0058

Seria uszlachetnionych, luksusowych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej kobiet 45+, 55+ i 65+. Pierwsze przełomowe formuły marki DERMIKA z prawdziwym 24-karatowym złotem wzbogacone o unikalną technologię TOTAL BENEFIT. W jeszcze bardziej zaawansowany sposób trafiają w potrzeby skóry kobiet w różnym wieku zapewniając jej luksus ekstremalnie skutecznej pielęgnacji. Redukują objawy starzenia jak zmarszczki i bruzdy, ujędrniają skórę, pomagają odzyskać gęstość i poprawić napięcie, ujędnolicają kolory, dodając skórze blasku, sprawiają, że zaczerwienienia i ciemne plamki stają się mniej widoczne.

IMG_0055

Specjalistyczny krem przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia. Stworzony z myślą o kobietach ok. 40. r.ż., które pragną nie tylko efektywnej i szybkiej poprawy wyglądu, ale także skutecznego działania opóźniającego starzenie sie. Preparat wykorzystuje rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej oraz stanowi unikalne połączenie składników aktywnych, które odbudowują, wzmacniają i chronią delikatną strukturę włókien podporowych skóry. Aktywną redukcję zmarszczek mimicznych wykazuje NEUROAKTYWNY PEPTYD NOWEJ GENERACJI ograniczający skurcze mięśni prowadzące do powstawania zmarszczek  oraz innowacyjne cząsteczki zdolne do trójwymiarowego nawilżania skóry ,,od wewnątrz”. Technologia ta radykalnie zmniejsza widoczność zmarszczek, a jednocześnie pozwala zachować naturalną ekspresję.