Dzięki specjalnej linii dla dzieci Studex oferuje bezpieczne rozwiązanie przekłuwania uszu dzieci. Baby Box’y dla dzieci są dostępne w naszym salonie w formie kompletnego zestawu. Zawierają piękne różowe pudełko prezentowe, kolczyki w sterylnym opakowaniu wraz z pasującymi zapinkami, gaziki nasączone alkoholem do dezynfekcji ucha przed przekłuciem, oraz płyn antyseptyczny firmy Studex do regularnej pielęgnacji uszu malucha po przekłuciu.

Kolczyki dla najmłodszych są krótsze i mają mniejszą główkę oraz zapinkę, idealnie dostosowane do małych dziecięcych uszu. Kolczyki nie tylko wyglądają cudownie, ale są również wykonane z najwyższej jakości materiałów — najlepsze dla malutkich uszu Twojego dziecka!

Zwracaj szczególną uwagę na regularną pielęgnację uszu Twojego dziecka. Szczególnie ważne jest aby nie dociskać zapinki kolczyka zbyt blisko tylnej części ucha. System 75 firmy Studex zapewnia ustawienie zapinki w optymalnej odległości od ucha już od samego początku (na końcu kolczyka znajduje się małe wcięcie). Swobodna cyrkulacja powietrza wokół ucha trwa dopóki nie zmienisz tego ustawienia. To wspomoże proces gojenia.

Malutkie pudełko na skarby z inskrypcją „Moje pierwsze kolczyki” i jedwabną kokardką nie tylko wygląda pięknie, ale jest również wygodnym miejscem do przechowywania pierwszych kolczyków oraz innych małych skarbów, takich jak kosmyk włosów czy pierwszy zgubiony ząbek. W pudełku możesz również umieścić zdjęcie swojego dziecka i bezpiecznie przechować te skarby przez lata, aby w przyszłości zaskoczyć dziecko lub chrześniaka tą wspaniałą pamiątką.

1898091_956446704366011_7064005027090062885_n