Zabieg skierowany do skór suchych, odwodnionych, wymagających intensywnego nawilżenia. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w kosmetykach takim jak witamina B, która stymuluje produkcję składników lipidowych skóry oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny) czy trehaloza, która pomaga utrzymad prawidłowe nawilżenie, przeciwdziała zniszczeniom spowodowanym utratą wody w naskórku, skóra widocznie poprawia barierę lipidową, staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona. Dodatkowo duża dawka polifenoli winnych w postaci skoncentrowanego ekstraktu EMINOL® sprawia, że pobudza się właściwości samonaprawcze komórek skóry powodując efekty odmładzające. Skóra podczas zabiegu zostaje odżywiona, ujędrniona, a pozostałe naturalne składniki jak kwas hialuronowy, olejek z orzechów makadamia czy olejek winogronowy, sprawiają, że uzyskujemy efekt zapobiegania pierwszym oznakom starzenia się skóry i minimalizujemy zmarszczki mimiczne. Zabieg stabilizuje skórę przed zmianami środowiska takimi jak wilgotnośd powietrza czy ekstremalna temperatura. Przywraca komfort i napięcie skórze.

Wskazania do zabiegu: każdy wiek, skóra sucha, odwodniona, zniszczona, skóra pozbawiona blasku, z zarysowującymi się pierwszymi zmarszczkami.

Działanie zabiegu: intensywne nawilżenie skóry, wygładzenie, odżywienie, nadanie jej świeżości i promienności, znormalizowanie nawilżenia skóry.